Nášivky a výšivky CM Krystal, v.o.s. Polná

Vítáme Vás na stránkách firmy Nášivky a výšivky CM Krystal, v.o.s. Polná, která se zabývá strojním vyšíváním , potiskem textilu a jeho prodejem od roku 1994 více o naší společnosti najdete v sekci o firmě.

Sekce nášivky Sekce výšivky
Digitální tisk Transferový tisk
Reklamní textil Grafické práce

Vyrábíme kompletní sortiment nášivek a doplňků pro hasičské sbory po celé České republice a Slovensku, vyšíváme loga pro reklamní agentury, textilní firmy , výrobce a dodavatele pracovních oděvů , zhotovujeme nášivky pro sportovní oddíly, rybářské a myslivecké spolky, městské policie, armádu ČR, bezpečnostní služby, motorkáře a různé jiné zájmové organizace sekce Nášivky, Výšivky

Výšivky vám můžeme zhotovit na textil který si dodáte, ale také vám můžeme kvalitní textil pro vaši potřebu zajistit od dodavatelů reklamního textilu, sekce Reklamní textil.

Další naší činností je potisk textilu na digitální tiskárně, kde jsme schopni předlohu potisknout plnobarevně do formátu 30×50 centimetrů a to už v počtu od jednoho kusu, a dále transferový potisk textilu zažehlovacími foliemi, vice v sekcích Digitální tisk, Transferový tisk

V našem grafickém studiu připravíme jak programy pro zhotovení nášivek a výšivek, tak I grafické práce které jsou potřeba pro přípravu předloh pro potisk textilu.

Nášivky a výšivky vyrábíme na špičkových japonských vyšívacích strojích Tajima, s možností vyšívat současně 15 barvami, používáme vyšívací nitě jen od renomovaných výrobců Marathon, Gunold, Madeira a Angel King. Pro digitální potisk textilu se používají japonské barvy na vodní bázi, které jsou šetrné k životnímu prostředí, a při transferovém tisku folie firmy Siser.

Výšivka a nášivky je možné aplikovat na většinu textilních výrobků, jako jsou trika, mikiny, kšiltovky, pletené čepice , osušky, ručníky, župany, pracovní oděvy, batohy, tašky, textilní přířezy a dílce, jediným omezením je, že výrobek musí jít upnou do vyšívacích rámečků a přípravků.

Pokud vás naše nabídka osloví, budeme rádi když nás navštívíte v naší firmě v Polné, nebo nás budete kontaktovat buď telefonicky nebo emilem, rádi vám vyhovíme.

Výroba nášivek pro hasičské, sportovní a jiné organizaze výšivky na veškerý textil, potisk textilu